MS-Aesthetics, s.r.o.

Túžba po dokonalosti, jedna z mnohých vlastností človeka. Tej fyzickej dokonalosti sa môžeme priblížiť aj chirurgickým zákrokom.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Nájdete nás na

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Estetické zákroky na tvári

Dr. Šipka ponúka širokú škálu zákrokov v tvárovej oblasti, za účelom omladenia tváre, odstránenia estetických defektov, získaných, či vrodených. Medzi najčastejšie zákroky na tvári patrí:

Dr. Šipka koriguje nepekné prominujúce uši od 4. roku života dieťaťa, odstraňuje známky stárnutia kože tváre od minifacelift techniky až po kompletné omladenie celej tváre a krku, vrátane korekcie viečok a nosa. Ciele estetickej chirurgie tváre sú:

  • Odstránenie známok stárnutia kože (znížená elasticita, ptóza)
  • Korekcia vrodených či získaných defektov, asymetrie
  • Prinavrátiť svieži a mladistvý vzhľad, zároveň lepší pocit a zvýšenie sebavedomia

Blefaroplastika - korekcia viečok

Horné a dolné viečka, esenciálna súčasť očného aparátu - kryt očného bulbu. Zložené z viac vrstiev tkaniva - sliznica, sval, chrupavčitá platnička, spojivové tkanivo, koža. Koža na viečkach býva tenká a podlieha skoro zmenám vplyvom veku - stráca elasticitu, podlieha ptóze. Tieto zmeny spôsobujú unavený výraz očí, pri zmnožení tukových vačkov, vpadnuté a opuchnuté oči najmä v ranných hodinách a pridávajú na veku. Existujú operačné techniky, ktoré tieto negatíne javy na viečkach dokážu skorigovať. Ide o veľmi efektnú plastickú operáciu v lokálnom znecitlivení.
Ak máte záujem, dozvedieť sa viac o zákroku, kliknite sem.

Facelift - napnutie tváre a krku

Zákrok v lokálnom znecitlivení, vyrovnávajúci vrásky napnutím kože tváre. Nové operačné techniky minimalizujú jazvovatenie a skracujú obdobie rekonvalescencie. Dr.Šipka ponúka techniku, ktorá navracia mladistvý a svieži charakter tváre, so zachovaním prirodzeného vzhľadu a individuálnych čŕt tváre. Viac o zákrokoch sa dozviete tu.

Browlift - zdvihnutie obočia

Opakované zvrašťovanie čela, dopomáha k tvorbe horizontálnych vrások na čele, najskôr dynamických, ktoré sa strácaju, neskôr statických, ktoré su už trvalé. Stráca sa elasticita kože čela a obočie klesá, čo prispieva k unavenému a neštastnému výrazu tváre. Browlift dopomáha odstrániť tento problém, zdvihnutím ochabnutého tkaniva čela a vracia pozitívny výraz tváre.

Rinoplastika - korekcia nosa

Nos, dominantná časť tváre, často s odchýlkami od parametrov, ktoré určujú ideálny, estetický nos. Odchýlky môžu byť vrodené alebo získané - najčastejšie pourazové. Existujú operačné techniky, ktoré dokážu Váš nos upraviť a tým priblížiť k ideálu, alebo Vašim predstavám. Ak sa chcete dozvedieť viac o rinoplastike, kliknite sem, dohodnite konzultáciu online, alebo zavolajte 0907792158.

Otoplastika - korekcia ušníc

Nepekne prominujúce uši, často aj psychologický problém u detí, ktoré bývajú terčom posmeškov svojich rovesníkov. K operačnej korekcii uší pristupujeme po 4. roku života dieťaťa, kedy vývoj chrupavky je už viacmenej zavŕšený. Zákrok realizujeme v lokálnej anestézii a miernom medikamentóznom utlmení. Zákrok trvá
približne 40 minút. Detailnejšie informácie nájdete tu.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.