Prochirurgia - centrum jednodňovej chirurgie

PROCHIRURGIA je odpoveďou na potreby ľudí, ktorí pristupujú zodpovedne k svojmu zdraviu a preto majú záujem sa dostať k správnemu odborníkovi pre nich v reálnom a medicínsky potrebnom čase.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Nájdete nás na

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Milé dámy, vážení páni,

 

je mi potešením privítať Vás na novej webovej stránke Centra jednodňovej chirurgie PROCHIRURGIA. Za posledné tri roky ide už v poradí o tretí dizajn nášho webu, a dovolím si neskromne priznať, že ho v medicínskom segmente mnohí z Vás považujú za výnimočný a nadčasový. A to je práve to o čo nám v PROCHIRURGII v prvom rade ide. Byť prví, najmodernejší a najprogresívnejší.

Keď som v roku 2002 zakladal firmu s jednou ambulanciou, prípravovňou a so zákrokovňou, ani v najodvážnejšom sne by som si nepomyslel, kde firma bude o jedenásť rokov. Svojím zameraním v odboroch plastická chirurgia, chirurgia, urológia, ortopédia a traumatológia patríme v segmente "jednodňovej chirurgie" medzi najväčšie a najkomplexnejšie súkromné zdravotnícke zariadenia na Slovensku.

V Centre jednodňovej chirurgie PROCHIRURGIA v súčasnosti vykonávame cca 800 úspešných operácií ročne a máme snahu ich počty ešte zvyšovať. To najdôležitejšie už dlho máme, a to je ľudský potenciál a špičkové materiálno-technické vybavenie.

Odborný tím lekárov a sestier s profesionálnym prístupom a s bohatými skúsenosťami a praxou v zahraničí sú garanciou vašej spokojnosti a sú zároveň pre vás zárukou, že vaše zdravie bude v tých najlepších rukách. Centrum PROCHIRURGIA disponuje dvomi plne profesionálne vybavenými SUPERASEPTICKÝMI operačnými sálami, ktoré opakovane dosiahli najvyššiu triedu čistoty M 3,5; čím z hľadiska nároku na čistotu spĺňajú náročné európske kritéria pre transplantačné, neurochirurgické, kostné, popáleninové, vnútroočné a iné operácie.

Centrum PROCHIRURGIA nájdete v nových, nadštandardne vybavených priestoroch v budove Ružinovskej polikliniky, kde spolu s naším centrom oceníte aj fungujúcu sieť ambulantnej zdravotnej starostlivosti. Z hľadiska polohy má Centrum PROCHIRURGIA najlepšie predpoklady k najužšiemu napojeniu na Univerzitnú nemocnicu v Ružinove a tým aj na rozšírenie svojej ponuky na lôžkové služby.

Hovoria a píšu o nás ako o úspešných. My ale rozprávame len o šťastí. Popravde náš úspech spočíva len v tvrdej systematickej práci celého kolektívu a v individuálnom prístupe k pacientovi. Dôraz kladieme predovšetkým na vzájomnú dôveru a poznanie, čestnosť a hovorenie pravdy. Neustále investujeme, inovujeme, vzdelávame sa a zavádzame nové miniinvazívne operačné techniky. Uvedomujeme si, že povesť je ako porcelán, je krehká a vzácna.

Záverom by som sa Vám chcel za celý kolektív Centra jednodňovej chirurgie PROCHIRURGIA poďakovať za stovky Vašich ďakovných dopisov a referencií, veľmi si ich vážime. Chceme Vám dokázať, že sa vieme ešte zlepšiť a pokúsiť sa posunúť poskytovanie zdravotnej starostlivosti na ešte vyššiu kvalitatívnu úroveň.

 

                                                                                                                    S úctou

Doc. MUDr. Radomír Kokavec, PhD.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.